Najlepszy Partner

w zarządzaniu Twoją nieruchomością

Nasze mocne strony

Wysoko wykwalifikowani pracownicy. Administratorzy obsługiwanych przez nas nieruchomości, to wysokiej klasy fachowcy w swojej dziedzinie, z uprawnieniami zawodowymi do wykonywania zarządzania nieruchomościami, bogatym doświadczeniem zawodowym oraz wykształceniem technicznym w branży budowlanej.

Rzetelna i przejrzysta rachunkowość. Kwalifikacje naszych pracowników oraz nadzór doświadczonego biura rachunkowego gwarantują fachowe i odpowiedzialne prowadzenie ewidencji rachunkowej i podatkowej nieruchomości.

Podstawowa obsługa prawna. Jako jedna z niewielu firm na rynku, w ramach zarządzania nieruchomością, zapewniamy podstawową obsługę prawną nieruchomości, wraz z przedsądowymi czynnościami procesu windykacji należności.

Indywidualne podejście do każdej nieruchomości. Kompetencje naszych pracowników, elastyczność oraz kreatywne podejście do rozwiązywania problemów pozwalają nam dopasować się do indywidualnych potrzeb każdej nieruchomości i rozwiązywać wszelkie problemy administracyjne, prawne, techniczne i remontowe.

Łatwa komunikacja. Z myślą o wygodzie naszych klientów stawiamy na komunikację internetową, zapewniając bieżący kontakt z administracją i szybki dostęp do informacji dotyczących zarówno nieruchomości wspólnej, jak i poszczególnych lokali. Oczywiście zapewniamy też kontakt osobisty w biurze administracji oraz kontakt telefoniczny.


MG Property Sp. z o.o. Najlepszy Partner w Zarządzaniu Twoją Nieruchomością